KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kaliteli hizmet ve uygun fiyattan satınalma yapmak isteyen alıcılar ile işini büyütmeyi ve cirosunu artırmayı hedefleyen satıcıları buluşturan, işletmelere ve çalışanlarına kazandıran, üyelerinin ticari ve mesleki gelişimini destekleyen, gereksinim duyacakları tüm çözümlere indirimli tekliflerle ve ek avantajlarla sahip olabildiği NET ENDÜSTRİ ile Doğru tedarikçiyi seçen, koruyan, geliştiren ve işbirliği çalışmaları ile tüm gruba ve tedarikçisine fayda sağlayan sürdürülebilir bir satınalma anlayışı ile.hizmet verebilecek katma değerli ve uzun vadeli iş ortaklıkları geliştirmek ve sürdürülebilir verimliliği garantilemek üzerine odaklanılır.

Kullanışlı özellikleri ile hem alıcılar hem de tedarikçiler için fiyat araştırmasından siparişe kadar tüm satın alma süreci yönetimini hem tedarikçi hem de alıcı firmalar için kolaylaştırır. Teklif toplama, teklif karşılaştırma ve uygun tedarikçi seçimi işlemlerini hızlandırarak, satın alma fiyatları optimize edilebilir gereksiz stok ve hizmet alımının önüne geçerek maliyetlerini azaltabilirler. Satın almanın merkezileştirilmesi maliyet, zaman ve iş gücü açısından pek çok avantaj sağlar. Hem hizmet satın alma hem de hizmetten faydalanma süreçleri hızlanır ve kolaylaşır. Stoklar daha etkin yönetilebilir, operasyonel verimliliği artırarak zaman ve kaynaklarını daha etkin kullanabilirler.

Tedarikçi firma portföyümüz sayesinde ürün ve hizmetlerini çok daha büyük bir kitleye tanıtarak kendilerine alternatif satış imkânları bulurken müşteri firmalar ise portföylerinde olmayan tedarikçilere ulaşarak tedarikçi havuzlarını genişletebilirler. Tedarikçi havuzunda yer alarak farklı sektörlerden pek çok şirkete kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir, reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmadan ürün ve hizmetlerini geniş bir kitleye ulaştırabilir, böylelikle iş hacimlerini artırabilirler. Ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için harcayacağı zaman, kaynak ve maliyetten tasarruf edebilirler. Hizmet ve ürünlerinize dair değişikliklerin ve maliyet iyileştirme önerilerinin geniş kitlelere çok kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirler. Uzun dönemli kontratlarla sürdürülebilir iş birliği fırsatlarını yakalayarak yatırımlarını ve gelecek dönemlerdeki üretim faaliyetlerinizi güvenle şekillendirebilirler.

Üyelerinin cazip koşullarda satın almalar gerçekleştirmesi, çeşitli avantaj ve fırsatlardan yararlanması amacıyla ortak satın alma anlaşmaları ile neredeyse her ürün yelpazesi için bir kampanya uygulamasını kolaylıkla ulaşabilirler. Kampanyalar, ürünlerin fiyatlarına yapılan indirimler olabileceği gibi kimi zaman bedava ürünler, hediyeler ya da nakliye avantajları gibi seçenekler de kampanyalara dahil edilebilir.. Bu kampanyalar, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. indirimleri şansa bırakmaktansa, tüm kampanyalara göz atarak en uygun indirim ve fırsatlara kolaylıkla ulaşabilirler.

İş insanlarının ve istihdam ettikleri elemanların kişisel donanımlarını artırmayı; onların, sanayinin ve ticaretin tüm fonksiyonları bakımından daha verimli çalışmasını sağlamayı hedeflerken Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş ve işleyiş sistemlerinin geliştirilmesini ve insan-bilgi-para unsurlarının denge ve uyum içinde daha iyi sevk ve idare edilmesini sağlar.

Her üye, herkes için birer müşteri potansiyelidir. ticari bir ağ oluşturma fırsatını sağlamanın yanında, sunduğu imkânlarla iş birliği yanında, güç ve gönül birliğini de gerçekleştirmek düşüncesiyle yola çıkan; toplumun kültür değerlerine, ticaret ahlâkına bağlı ve saygılı; çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip; ilkelerinden taviz vermeden gelişmeyi hedefleyen iş insanlarını bilgilendirme, geleceğe hazırlama ve güven odaklı iş bağlantıları ile kaynaşmalarına vesile olacak ve “biz bilinci”nin gelişmesine katkıda bulunacak faaliyetler ile sosyal bir çevre oluşturmanıza da yardımcı olur.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilirlik ve çeşitlilik prensibi çerçevesinde ve iş dünyasının beklentilerine uygun olarak, ilgili paydaşlarımızla birlikte, etik değerlerimize bağlı kalarak satın alma prensiplerini oluşturmak, mesleğin ve satın alma profesyonellerinin gelişmesine katkıda bulunarak ülkemizin rekabetçiliğine katma değer sağlamak.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki tedarik hizmeti anlayışımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmak.